Firmy Semplice, Brand24 i minicrm.pl postanowiły wesprzeć Dobrą Fundację. Ich pomoc umożliwiła stworzenie funkcjonalnej strony internetowej, monitorowanie zjawiska mobbingu w internecie oraz bardziej efektywne działania przez pracę w systemie CRM. 

W naszej misji nie jesteśmy sami - dostajemy wsparcie od firm, które dzielą nasze przekonania. Chcielibyśmy przedstawić Wam te, które przyczyniają się do naszego rozwoju.

Semplice

Firma Semplice już na początku naszej drogi przekazała nam licencję, która umożliwiła nam stworzenie tej strony internetowej. Dzięki ich wsparciu nasza witryna stała się cennym źródłem informacji. Semplice jest narzędziem opartym na WordPressie. Dzięki niemu można stworzyć funkcjonalną i ładną stronę bez szablonów i bez konieczności kodowania.

Brand24

Dzięki rozwiązaniom narzędzia Brand24 mamy możliwość monitorowania internetu na bieżąco, aby czytać nowe publikacje oraz, żeby identyfikować przypadki mobbingu, dyskryminacji i innych niepożądanych zachowań w miejscu pracy. Ich narzędzie umożliwia nam szybką reakcję i skuteczne działanie.

Minicrm.pl

Niedawno nawiązaliśmy też współpracę z firmą Aveno, która jest właścicielem minicrm.pl. To system CRM w formie aplikacji internetowej. Dzięki niej będziemy mogli lepiej organizować czas pracy, na bieżąco przekazywać sobie informacje oraz przechowywać dane kontaktowe w jednym miejscu. To pomoże nam skuteczniej dotrzeć do osób potrzebujących pomocy oraz zaoferować im odpowiednie narzędzia i wsparcie.

Serdecznie dziękujemy firmom Semplice, Brand24 i minicrm.pl za wsparcie, wiarę w naszą misję oraz zaangażowanie w walkę z mobbingiem.

Razem możemy więcej!